M-Laura Marzec

LAURA MARZEC

Nauczycielka yogi dynamicznej,
co pozwala pracować z ciałem na rożnych poziomach, instruktor fitness. Interesuje się psychologią sportu, dietetyką i jazdą konną. Energia i ruch to jej symbole,
a fitness to życiowa pasja. Na jej lekcjach nie ma mowy o odpoczynku – kontroluje
i wymaga nienagannej techniki, dopinguje
i motywuje, a przy tym swoim humorem potrafi zarazić każdego. Na jej zajęciach nie będziesz się nudził, a efekty przyjdą    w mgnieniu oka.

PROWADZI ZAJĘCIA: Stretch Yoga, Vinyasa Joga, Cellu Stop

adam_otinta

ADAM KOBEL

Pierwszy licencjonowany instruktor-mężczyzna Zumby Fitness w Legnicy. Pasjonat tańca, szczególnie gorących rytmów latynoamerykańskich. Jego zajęcia charakteryzują się zmysłowością i energią, w każde wkłada 200% siebie. Wyznaje zasadę, że w Zumbie nie ma „nie potrafię” – jest to własna interpretacja kroków. Wspólnie z uczestnikami tworzy dobrą atmosferę podczas zajęć.

PROWADZI ZAJĘCIA: Zumba

image2993

MARCELINA ŁOŃSKA

Taniec i kształtowanie ludzkiego ciała to Jej pasja.
Swoją przygodę związaną ze sportem zaczęła w podstawówce, gdzie z zamiłowania trenowała taniec towarzyski i hip-hop a po studiach zajęła się fitnessem.

Dzięki nieustannemu dążeniu do rozwoju i systematycznym szkoleniom posiada kwalifikacje takie jak Instruktor Fitness i Trener Personalny oraz szkolenia z zakresu Pilates, DeepWork, FitBall, Crossfit, Roller i wiele innych.

PROWADZI ZAJĘCIA: Pilates

KAROLINA POŹNIAK

Praca nad ciałem to jej żywioł. Podczas jej zajęć dopieścisz każdy mięsień i i osiągniesz wymarzony cel. Najważniejsza jest pozytywna energia i zaangażowanie całej grupy by razem spalić zbędne kalorie.

PROWADZI ZAJĘCIA: Body Ball

sylwia klub arena

SYLWIA SOBOL

Uwielbia zajęcia energetyczne, mało skomplikowane, uwalniające mnóstwo pozytywnej energii. Jak twierdzi siłę czerpie z grup, które przychodzą na jej zajęcia. „To wasze uśmiechy dają mi ogrom energii”. Ambitnie i zdecydowanie dąży do wyznaczonego sobie celu.

PROWADZI ZAJĘCIA: Pilates

M-Beata Górska

BEATA GÓRSKA

Najdłużej stażem w Klubie Arena. Fitness to jej pasja, praca i sposób na życie,
o czym sami możecie się przekonać uczestnicząc w jej zajęciach. Zakochana
w fitnessie, ma niespożytą siłę, wulkan energii. Każdego dnia pracuje nad udoskonaleniem swoich umiejętności. Jest bardzo wymagająca, wyciskanie siódmych potów ze swoich Klientów stanowi dla niej ogromną przyjemność, dlatego ceni sobie ludzi, przykładających się do ćwiczeń. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów.

PROWADZI ZAJĘCIA: Bpu, Sztangi, Trening TRX

ula1

ULA PUZIO

Absolwentka wychowania fizycznego AWF Wrocław o specjalności nauczyciel wychowania fizycznego. Dyplomowany terapeuta manualny w zakresie nowoczesnego kręglarstwa. Od 15 lat instruktor fitness, choreograf, wykładowca i szkoleniowiec. W swoim dorobku posiada wiele szkoleń i uprawnień instruktorskich polskich i włoskich w zakresie fitness oraz terapii manualnych.

PROWADZI ZAJĘCIA: Zdrowy Kręgosłup

image2993

MAGDALENA BASIŃSKA

Od dwóch lat instruktorka fitness. Od zawsze kochająca sport, który dostarcza jej niesamowitej zabawy i mnóstwo radości. Zawsze uśmiechnięta, uwielbia rozsiewać pozytywną energię wokół siebie. Lubi kontakt z ludźmi, a wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych. W życiu kieruje się dewizą „Uśmiechem zmieniaj świat i nie pozwól, żeby świat zmienił Twój uśmiech.

PROWADZI ZAJĘCIA: Zdrowy Kręgosłup

KONTAKT 

 

ul. Szkolna 1-2
59-220 Legnica
tel. 76 856 00 58
e-mail: biuro@klubarena.pl

Alior Bank
36 2490 0005 0000 4500 7321 9113

SPOTKAJMY SIĘ 

 
Klub Arena
czynny codziennie w godz. 15:00-22:00

SQUASH
pn-pt w godz. 15:00-22:00
weekendy w godz. 10:00-20:00

ZAREZERWUJ SQUASH'A
76 856 00 58

TU JESTEŚMY