Wielokrotnie stawaliście Państwo przed dokonaniem wyboru, w jaki sposób wykorzystać Fundusz Świadczeń Socjalnych, aby Wasi pracownicy czerpali z niego największe korzyści.

To nic prostszego! Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie organizacji turniejów oraz rozgrywek ligowych zarówno wewnątrzfirmowych jak również do rywalizacji w sportowej atmosferze z pracownikami innych firm. Oferujemy współpracę w zakresie organizacji imprez integracyjnych:

  • turnieje squash’a, podczas których zapewniamy organizację samego turnieju, instruktaż, catering, sędziowanie, sprzęt do gry,
  • inne atrakcje do uzgodnienia.

Jest to wspaniała okazja do integracji pracowników oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.
Oferujemy Państwu również dogodne warunki współpracy w postaci:

  • zniżek na zakup karnetów pracowniczych,
  • tworzenia specjalnych grup i programów ćwiczeniowych.

Pracownik aktywnie wypoczywający i zrelaksowany to pracownik wydajniejszy!

Nasza oferta to także idealny prezent dla kontrahentów, nagroda w programach lojalnościowych i konkursach, sposób motywowania i nagradzania pracowników, wspomagania działań marketingowych, sprzedaży i promocji oraz wymarzony prezent świąteczny w postaci kuponu podarunkowego.
Szczegółową ofertę cenową dla Państwa firmy stworzymy indywidualnie, z uwzględnieniem Państwa potrzeb i możliwości.

Jeśli są Państwo zainteresowani stałą współpracą w zakresie naszych pakietów dla wszystkich pracowników oraz kadry kierowniczej Państwa Firmy, prosimy o kontakt telefoniczny 76 856 00 58 lub mailowy:  biuro@klubarena.pl  – Katarzyna Kotowska

SZANOWNY PRACOWNIKU
Zapytaj swojego pracodawcę o ofertę dla firm związaną z naszym klubem. Jako klub przyjazny pracownikom różnych firm i zakładów pracy oferujemy rabaty miesięczne.
Jeśli jeszcze nie dotarliśmy do Twojej firmy lub zakładu pracy daj nam znać, a pojawimy się tam z ofertą dla pracowników.

Serdecznie zapraszamy !!!

KONTAKT 

 

ul. Szkolna 1-2
59-220 Legnica
tel. 76 856 00 58
e-mail: biuro@klubarena.pl

Alior Bank
36 2490 0005 0000 4500 7321 9113

SPOTKAJMY SIĘ 

 
Klub Arena
czynny codziennie w godz. 15:00-22:00

SQUASH
pn-pt w godz. 15:00-22:00
weekendy w godz. 10:00-20:00

ZAREZERWUJ SQUASH'A
76 856 00 58

TU JESTEŚMY