PLATFORMA VIBRACYJNA  Urządzenie do wibrotreningu zwane potocznie Platformą Wibracyjną opiera się na nowatorskiej metodzie stymulacji nerwowo-mięśniowej poprzez drgania mechaniczne. Wibracje wywołane przez to urządzenie wywołują naturalne skurcze mięśni we wszystkich zaangażowanych w trening partiach ciała.
Zasady działania:
Zasadą działania treningu wibracyjnego jest wykorzystanie drgań o odpowiednich częstotliwościach i amplitudzie. Drgania te mają stymulujący wpływ na nasze mięśnie, ścięgna, więzadła, kości oraz skórę. Na skutek rozchodzącej się po organizmie fali drgań następuje usprawnienie krążenia krwi i limfy, oczyszczenie organizmu z toksyn oraz zapobieganie zatrzymywania wody w komórkach. Trening na Platformie Wibracyjnej polecany jest osobom walczącym z nadwagą i otyłością, gdyż bardzo skutecznie rozbija tkankę tłuszczową. Dzięki ćwiczeniom szybko możemy pozbyć się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie z miejsc „strategicznych”, takich jak brzuch, uda, pośladki i ramiona.

VIBFITFORM wspaniale dba o naszą skórę. Wibracje stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się jędrna, sprężysta i zachowuje młody i piękny wygląd. Trening wibracyjny skutecznie zapobiega powstawaniu cellulitu i likwiduje już istniejący. Badania wykazały, że trening wibracyjny uaktywnia wydzielanie hormonów, takich jak hormon wzrostu, testosteron, hormony „szczęścia”. Poprawia się zdecydowanie nasze samopoczucie, przez co czujemy się zrelaksowani i wypoczęci. Dodatkowym atutem treningu na Platformie Wibracyjnej jest krótki czas ćwiczeń. 15-minutowa sesja na platformie odpowiada 1 godzinie ćwiczeń w siłowni. Dlatego VIBFITFORM jest znakomitym urządzeniem dla ludzi zapracowanych, niemających wolnego czasu oraz dla ludzi, którzy nie mogą (np. ze względów zdrowotnych) lub nie lubią ćwiczyć.

KONTAKT 

 

ul. Szkolna 1-2
59-220 Legnica
tel. 76 856 00 58
e-mail: biuro@klubarena.pl

Alior Bank
36 2490 0005 0000 4500 7321 9113

SPOTKAJMY SIĘ 

 
Klub Arena
czynny codziennie w godz. 15:00-22:00

SQUASH
pn-pt w godz. 15:00-22:00
weekendy w godz. 10:00-20:00

ZAREZERWUJ SQUASH'A
76 856 00 58

TU JESTEŚMY