Koncert – Tchnienie Lata

Koncert grany na tank drum, bębnie oceanicznym, kamertonach terapeutycznych …

To czas spędzony z muzyką graną na żywo z wykorzystaniem takich instrumentów jak: tank drum, bęben oceaniczny, kamertony terapeutyczne i inne.

Koncert jest unikalną kompozycją, która powstaje jako efekt interakcji grającego z uczestnikami. Dedykowany jest dla tych osób, które szukają wytchnienia fizycznego i psychicznego, pragną poczuć harmonię w sobie, uporządkować myśli, zredukować stres, czy też odnaleźć twórczą przestrzeń. Wszak wiadomo nie od dziś, że muzyka „łagodzi obyczaje” i przynosi ukojenie duszy. Wykorzystywane dźwięki odpowiednio zsynchronizowane są z naszym ciałem dzięki wibracjom wytwarzanym w trakcie grania. Ta subtelna energia, odbierana jest nie tylko słuchem. Dociera do naszej świadomości, naszych narządów i każdej komórki organizmu, porusza emocje, by w rezultacie dać impuls ku uzdrowieniu. Fala dźwiękowa jest delikatna i harmonijna stąd jej terapeutyczne działanie. Wibracje są odbierane dzięki wodzie, która krąży w naszym ciele.

Znajdź zatem chwilę, by poczuć odprężenie i relaks w przestrzeni swego serca chłonąc to, co dają wibracje harmonijnych dźwięków.

Warto wziąć ze sobą koc i mini poduszkę!

Termin: 20.09.2020 (Niedziela)
Czas: 19:00 – 20:15
Bilety:  30zł

Liczba miejsc jest ograniczona, zapewnimy dystans społeczny.

Obowiązują zapisy w KLUBIE ARENA
Pytania pod nr telefonu: 574086306
Prowadząca: Agnieszka Kowalczyk – nauczyciel jogi i arteterapeuta