Medytacyjny koncert dla zdrowia – Szczęście Jesienią Szeleści

Koncert dla zdrowia grany na tank drum, bębnie oceanicznym, kamertonach terapeutycznych itp.

Ty sam, sama możesz sprawić, że jesień przyjdzie w barwach i wibracjach takich jak TY chcesz, a nie w takich jakie ktoś chce Ci zafundować. TY sam, sama masz na to wpływ i bierzesz za to odpowiedzialność. Decyduj uważnie, rozważnie i rozsądnie.

Wychodzimy z propozycją, która daje prawo wyboru stworzenia przestrzeni dla odczuwania błogostanu, dobrostanu, czy szczególnej wewnętrznej wrażliwości, nazywanej szczęśliwością.

Bo muzyka powstaje w sercu, aby nasycić nią duszę i jest wynikiem interakcji wibracji jaką sieje grający uczestnikom i odwrotnie. Płynie wibracja dająca wytchnienie dla ciała fizycznego i psychicznego. Odczuwalna jest harmonia tworzaca przestrzeń do uporządkowania myśli i zredukowania stresu. Wszak wiadomo nie od dziś, że muzyka łagodzi obyczaje i przynosi ukojenie duszy. Dźwięki odpowiednio zsynchronizowane są z naszym ciałem i układem nerwowym. Ta subtelna energia dotyka zmysłów. Dociera do naszej świadomości, naszych narządów i każdej komórki organizmu, porusza wewnętrzny mechanizm uzdrowicielski naszego układu immunologicznego, by w rezultacie dać impuls ku zdrowiu. Fala dźwiękowa rozchodzi się dzięki wodzie krążącej w naszym ciele. Jest łagodna i harmonijna stąd jej terapeutyczne działanie.

I chwila staje się wiecznością, w której odczuwamy odprężenie i relaks.
Pobędziemy więc w czasoprzestrzeni medytacyjnej, by utworzyć stały korytarz między sercem + umysłem + ciałem.
Zapraszamy
Poczuj swoją własną pieśń duszy.

Termin: 24.10.2021 (Niedziela)
Czas: 17:30 -19:00
Bilety:  55zł
Liczba miejsc jest ograniczona, zapewnimy dystans społeczny.

Warto wziąć ze sobą koc i mini poduszkę!

Obowiązują zapisy w KLUBIE ARENA
Pytania pod nr telefonu: 574-086-306
Prowadząca: Agnieszka Kowalczyk – nauczyciel jogi i arteterapeuta