O KLUBIE ARENA

Doskonale wiemy jak sprawić, żeby czas poświęcony na ćwiczenia w grupie był czystą przyjemnością. Klub Arena to najstarszy klub fitness w Legnicy. Pierwsze zajęcia grupowe prowadziliśmy już w 1999 roku. Najstarszy nie znaczy stary. W 2014 roku przenieśliśmy się do nowej lokalizacji przy ulicy Jaworzyńskiej 10A. Od tego czasu wszystkich, którzy chcą w dobrych warunkach zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie zapraszamy, spróbujcie ćwiczeń u nas. Nie jesteśmy klubem wyłącznie dla kobiet, ale nie ma u nas siłowni dlatego panie czują się tu swobodnie i komfortowo.

Nasza oferta

• W naszym grafiku znajdziesz między innymi: Zumbę, Jogę, TRX, BPU, Body Ball, Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Sztangi, Aerobic, Ćwiczenia z gumami oporowymi i inne. Co rok dostosowujemy grafik do bieżących trendów i Waszych oczekiwań.
  • Pole Dance w różnych grupach wiekowych. Dla dorosłych, młodzieży, dzieci i maluchów.
  • Korty do squasha.

Udogodnienia

• Kącik dla najmłodszych – ćwicząca mama ma na oku swoją pociechę
  • Klimatyzowana sala fitness dla max 35 osób
  • 4 szatnie z natryskami
  • Kameralny klubowy bar
  • Dostęp do Wi-Fi.
  • Lokalizacja w centrum miasta

Dlaczego powinniście wybrać nas?

Oto kilka wskaźników które mogą Ci pomóc ocenić jak u nas jest.

Maksymalne oceny klubu na Facebook'u 100%
Maksymalne oceny w Google 67%