Warsztaty Bachata Sensual

Walentynkowe warsztaty Bachata Sensual z Riccardo Recanati

Z okazji walentynkowego weekendu zapraszamy serdecznie na specjalne warsztaty w całości poświęcone Bachacie Sensual z mistrzem Europy Bachta 2018 Riccardo z Włoch!

Termin: Sobota 12 lutego 2022
Miejsce: Klub Arena Fitness & Squash Legnica

Dwa bloki zajęć:
14:00-16:00 Bachata Sensual poziom początkujący
16:30-18:30 Bachata Sensual poziom średnio-zaawansowany
20:30 Afterparty w Cubanie

Koszt jednego bloku to:
40 zł dla osób rejestrujących się bez partnera/partnerki
65 zł dla par

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce proszę zadzwonić (76 856 0058) przesłać wiadomość messengerem lub email (biuro@klubarena.pl) z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu i emailem. Zachęcamy do zapisu pary i osoby bez partnera!

Wieczorem zapraszamy na
Afterparty w CUBANIE (Rynek 33 Legnica)
20:30 – 22:00 Kolacja
22:00 – 01:00 Bachata i Salsa Zabawa Taneczna

Rezerwacja miejsc w Cubanie
tel. 76 851 21 20
na hasło: Riccardo


Pierwszy blok jest dla początkujących, więc będzie kontynuacją dla osób, które jeszcze nie uczyły się jeszcze bachaty lub uczestniczyły w warsztatach z Riccardo 5 lutego, ale będzie też bardzo przydatny dla wszystkich osób, które uczyły się bachaty krócej niż 6-7 miesięcy lub dla osób który tańczył dłużej, ale musi doskonalić podstawy pod okiem mistrza.

Drugi blok 2 godzin zajęć przeznaczony jest dla osób z ponad półrocznym stażem w bachacie.

Podczas zajęć nie musisz mieć stałego partnera, ponieważ wszystkie pary będą się zmieniać za każdym razem, ale liczba kobiet i mężczyzn powinna być mniej więcej zrównoważona.

Riccardo Recanati,

pochodzi z Włoch i jest międzynarodowym nauczycielem i performerem specjalizującym się w stylach latynoamerykańskich (bachata sensual, bachata fusion, bachata cabaret, bachata dominicana, salsa cubana, rueda de casino, salsa w stylu Portoryko, salsa w stylu nowojorskim, salsa Styl Los Angeles, styling man/lady… czasami ucząc także merengue, cha cha cha, son, pachanga, afro/rumba cubana, reggaeton).

Riccardo był laureatem wielu konkursów tanecznych, a w 2018 roku na „European Latin Cup” w Hiszpanii, zdobył tytuł mistrza Europy Bachaty.

A może pamiętacie Riccardo z telewizji? Tutaj znajdziesz o nim więcej informacji i materiałów –> klubarena.pl/riccardo-recanati/.