Warsztaty z mistrzem Europy Riccardo

5 lutego 2022

Warsztaty Salsa i Bachata od podstaw z Riccardo Recanati

Mamy dla Was specjalną niespodziankę! Wyjątkowa propozycja dla wszystkich chętnych do nauki tańca w najpopularniejszych stylach latynoskich na świecie: salsie i bachacie. Po raz pierwszy międzynarodowy artysta Riccardo Recanati (Mistrz Europy z 2018 roku) z Włoch przyjedzie do naszego klubu, aby poprowadzić niektóre zajęcia całkowicie od podstaw i tylko ten jeden raz całkowicie ZA DARMO!!!

Termin: Sobota 5 lutego 2022
Miejsce: Klub Arena Fitness & Squash Legnica

Dwa bloki zajęć:
15:00-16:25 Salsa
16:35-18:00 Bachata

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce proszę zadzwonić (76 856 0058) przesłać wiadomość messengerem lub email (biuro@klubarena.pl) z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu i emailem. Zachęcamy do zapisu pary i osoby bez partnera!

Warsztaty to świetna okazja dla wszystkich osób, które mogą być zainteresowane wypróbowaniem tych stylów i ewentualnie kontynuacją tych zajęć kupując normalne bilety na warsztaty, które nastąpią w kolejnych terminach (kontynuacja warsztatów odbędzie się w sobotę 12.02 i potem jeden raz co 1 lub 2 miesiące), ale jest to również świetna okazja dla osób, które choć trochę znają podstawowe kroki, ale chciałyby je powtarzać i doskonalić pod okiem mistrza!

Riccardo Recanati,

pochodzi z Włoch i jest międzynarodowym nauczycielem i performerem specjalizującym się w stylach latynoamerykańskich (bachata sensual, bachata fusion, bachata cabaret, bachata dominicana, salsa cubana, rueda de casino, salsa w stylu Portoryko, salsa w stylu nowojorskim, salsa Styl Los Angeles, styling man/lady… czasami ucząc także merengue, cha cha cha, son, pachanga, afro/rumba cubana, reggaeton).

A może pamiętacie Riccardo z telewizji? Tutaj znajdziesz o nim więcej informacji i materiałów –> klubarena.pl/riccardo-recanati/.